Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejska Biblioteka Publiczna im. Papuszy w Żaganiu

Kontakt

Miejska Biblioteka Publiczna im. Papuszy w Żaganiu

Biblioteka Główna

ul. Szprotawska 4
68-100  Żagań

tel. 68 477 64 82
tel. 68 477 64 85

fax: 68 477 64 85

e-mail: biblioteka.zagan@mbpzagan.pl 

www.mbpzagan.pl

 

NIP: 924-00-08-477
Regon: 000281068

 

Struktura MBP w Żaganiu

 

Dyrektor – mgr Magdalena Śliwak
ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań
tel. 68 477 64 85

e-mail: m.sliwak@mbpzagan.pl

  

Dział Finansowo-Księgowy
Joanna Gorczyńska – Główna Księgowa
ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań
tel. 68 477 64 85

e-mail: j.gorczynska@mbpzagan.pl

  

Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów
Liliana Kwiatkowska, starszy bibliotekarz
ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań
tel. 68 477 64 85

e-mail: l.kwiatkowska@mbpzagan.pl

 

Oddział dla Dorosłych i Czytelnia Ogólna i Prasy
Kierownik – mgr Elżbieta Buganik, starszy bibliotekarz
ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań
tel. 68 477 64 82

e-mail: e.buganik@mbpzagan.pl

 

Urszula Sitarz, starszy bibliotekarz

ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań
tel. 68 477 64 82

e-mail: u.sitarz@mbpzagan.pl

 

Karolina Antoniuk, bibliotekarz

ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań
tel. 68 477 64 82

e-mail: k.antoniuk@mbpzagan.pl

 

Oddział dla Dzieci i Młodzieży z Czytelnią
kierownik – Bożena Maksymowicz, starszy bibliotekarz
ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań
tel. 68 477 64 85

e-mail: b.maksymowicz@mbpzagan.pl

 

Alicja Ptasińska, starszy bibliotekarz

ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań
tel. 68 477 64 85

e-mail: a.ptasinska@mbpzagan.pl

 

Filia Nr 1 MBP w Żaganiu
Grażyna Lichwiarz, bibliotekarz
ul. Wesoła
68-100 Żagań

e-mail: g.lichwiarz@mbpzagan.pl