Biblioteka zamknięta do 9 kwietnia 2021 r.

Utworzono dnia 12.03.2021

UWAGA CZYTELNICY!

Szanowni Państwo informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną, wynikającą z dużego przyrostu zakażeń Miejska Biblioteka Publiczna im. Papuszy w Żaganiu ogranicza swoją działalność do 9 kwietnia 2021 roku.
Od poniedziałku 15 marca 2021 r. zamknięty zostaje dla użytkowników bezpośredni wolny dostęp do księgozbiorów wszystkich agend: w budynku głównym Biblioteki oraz Filii bibliotecznej. Istnieje możliwość zamawiania materiałów bibliotecznych. Godziny pracy biblioteki pozostają bez zmian.
W celu wypożyczenia materiałów bibliotecznych należy:
1) zamówić wybrane publikacje telefonicznie lub e-mailowo, a następnie:
2) zadzwonić do danej agendy Biblioteki w godzinach jej pracy (od poniedziałku do piątku) w celu umówienia się na konkretny dzień i godzinę odbioru zamówionych uprzednio publikacji.
Bibliotekarz przygotowuje paczkę z zamówionymi publikacjami, rejestruje na koncie użytkownika, którą użytkownik następnie odbiera o umówionej godzinie w punkcie odbioru przy wejściu do wybranej agendy.
W celu zwrotów materiałów bibliotecznych należy:
1) zadzwonić do danej agendy Biblioteki w godzinach jej pracy (od poniedziałku do piątku) w celu umówienia się na konkretny dzień i godzinę.
2) Zwrócone materiały biblioteczne wciąż podlegają kwarantannie.
W celu dokonania zamówienia i ustalenia szczegółów odbioru, czy zwrotu można kontaktować się z:
☎️ Oddział dla Dorosłych i Czytelnia Ogólna
Tel. 68 477 64 82, e-mail: biblioteka.zagan@mbpzagan.pl
☎️Oddział dla Dzieci i Młodzieży
Tel. 68 477 64 85, e-mail: biblioteka.zagan@mbpzagan.pl
☎️Filia biblioteczna Nr 1
e-mail: g.lichwiarz@mbpzagan.pl
Nie pobieramy opłat za przetrzymane zbiory za okres zamknięcia bibliotek.
O wszystkich zmianach dotyczących funkcjonowania biblioteki będziemy na bieżąco informować na stronie oraz w mediach społecznościowych.
Zapraszamy do korzystania z bazy Kultura w sieci na naszej stronie a także odwiedzania profilu w mediach społecznościowych!

Infografika. Na jasnoczerwonym tle białymi literami informacja o ograniczeniu działalności do 9 kwietnia